Doprava zdarma se vztahuje pouze na Rozvoz po Praze a Teplicích.

Coloma Single Cask 2008 rum 50,3% 0.7l (karton)

Raritní kousek z rodinné haciendy. Vzácné šarže z roku 2007 byly uloženy do pouhých 6 malých sudů a nalahvovány v r.2020. Pouhých pár desítek láhví v ČR.

2 050 Kč 1 694,21 Kč bez DPH
Vyprodáno

Hacienda Coloma je rodinné sídlo ležící v horké centrální části země, nedaleko kolumbijských pralesů.

Původně vyhlášené pěstováním a výrobou kávy, posléze i věhlasného kávového likéru. Poté co v r.2005 umožnily kolumbijské zákony výrobu rumu soukromým společnostem, splnil si majitel a pokračovatel rodinné tradice svůj sen a rozšířil svou nabídku značky Coloma právě o unikátní prémiové rumy. Jejich výroba probíhá pod kontrolou dvou uznávaných kolumbijských masterblenderů – půvabných a vzdělaných žen Sandry Reategui a Judith Ramirez.

Rum Coloma je vyráběn z melasy pocházející ze dvou různých odrůd cukrové třtiny, nejprve vyzrává v sudech po bourbonu, jedinečným ho činí závěrečné dozrávání v malých sudech po oblíbeném kávovém likéru.

COLOMA SINGLE CASK 2007 je velmi limitovaným rodinným pokladem, speciální výběr šarží roku 2007, kdy byl destilován a uložen do pouhých 6 malých sudů z amerického dubu po bourbonu, zde zrál dlouhých 13 let, poté zjemněn několikatýdenním dostařením v soudcích po exkluzívním kávovém likéru.

Lahvování proběhlo v létě roku 2020, v ČR pouze několik desítek ručně číslovaných láhví tohoto skvostného rumu (o síle 50,3%) ze sudu jménem Armando (pojmenován po jednom ze zaměstnanců haciendy), viz štítek na exkluzívním dárkovém boxu i láhvi (s podpisem obou master blenderek) – DO

Kód Kód: 1513231
Kategorie: Destiláty
Objem: 0,7 l
Země původu: Kolumbie
Druh destilátu: Rum
Obsah alkoholu: 50 %
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: