Doprava zdarma se vztahuje pouze na Rozvoz po Praze a Teplicích.

Gunroom 4 Ports 40% 0.7L (holá láhev)

768 Kč 634,71 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Kdysi lodě vyplouvaly vstříc neznámým břehům a novým kontinentům. Na palubě žádné z nich nesměla chybět ani zásoba krabic s alkoholem. Nejprve se takto na moře dostávala hlavně brandy, ale když se hlavním cílem plaveb stal Karibik a americký kontinent, rum se rychle dostal do popředí zájmu všech námořníků. Od té doby je rum blízce svázaný s námořními tradicemi a zvyky.

Směsí hned čtyř rumů ze čtyř různých přístavů se honosí 4 Ports Rum - a také bohatou chutí karamelu a skořice. Bohatá a sladká chuť s příchutí karamelu, skořice, ananasu a s nádechem tabáku. 4 Ports Rum je směsí vyzrálých (3 – 5 let) rumů z Barbadosu, Trinidadu a Jamajky a nevyzrálého pot still rumu z Guyany. Rumy pocházejí ze čtyř zdrojů – odtud jméno „4 Ports“.

Barbados, Jamajka, Guyana nebo Trinidad - ze všech těchto míst pochází rumy, které jsou smíchány v Gunroom Navy rumu. A nejen to, jedno z míst původu zůstává nezasvěceným utajeno. Královské námořnictvo dávalo námořníkům příděly rumu, takzvaný 'tot', od sedmnáctého století az do 31. července 1970, kdy byl tento zvyk zrušen.

Tyto rumy klasického anglického stylu vzdávají hold vazbě mezi námořnictvím a rumy. Vy si je můžete vychutnat v koktejlech nebo čisté na ledu.

Kód Kód: 1511566
Kategorie: Destiláty
Objem: 0,7 l
Země původu: Barbados, Guyana, Jamajka, Trinidad
Druh destilátu: Rum
Obsah alkoholu: 40 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: