Doprava zdarma se vztahuje pouze na Rozvoz po Praze a Teplicích.

Nikka From The Barell 51.4% 0.5l

Ta pravá chuť od japonských mistrů destilace. Jedinečná a chuťově bohatá whisky jistě potěší svou netradičností. Vyzkoušejte. Více v popisu.

950 Kč 785,12 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Nikka From the Barrel je silný blend sladových a obilných whisky ze dvou palíren japonské společnosti Nikka, při jejichž staření se používá celá škála různých sudů (v některých byl dříve uložen bourbon, v jiných sherry, některé jsou vypálené, jiné nikoli ). Po smíchání je whisky uložena na několik měsíců znovu do sudu, čímž se liší od jiných blended whisky, které se běžně nechávají odpočívat v nerezových tancích (odtud jméno „From the Barrel“ neboli „ze sudu“). Výsledkem je naprosto jedinečná, chuťově bohatá whisky, která si právem získala renomé po celém světě. Vydejte se po stopách Masataky Takecurua, zakladatele značky Nikka, otce japonské whisky.

Vůně je rafinovaná a komplexní. Tóny jsou plny aromatu šeříku, meruněk a také hřebíčku a usně.
Chuť je intenzivní a peprná. Tóny dubového dřeva a zralých broskví karamelizovaných jablek a květů zimolezu. Dlouhotrvající a komplexní závěr s pokračující chutí sušených švestek a  broskví. Na pozadí jsou pak lehce rozpoznatelné dozvuky vanilky s náznakem dubového dřeva.

Kód Kód: 1509636
Kategorie: Destiláty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: