Doprava zdarma se vztahuje pouze na Rozvoz po Praze a Teplicích.

Paranubes 54% 0,7L (holá láhev)

1 120 Kč 925,62 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Výborný nápoj, který je čistou a nerušenou reprezentací surového materiálu, a zachycuje v sobě nejen chuť, ale i atmosféru místa původu. Paranubes rum je přesně to, co najdete ztracené v mlžném lese v horách Sierra Mazateca v Oaxace v Mexiku. Tradičně vyráběný přirozeně fermentovaný rum průzračné barvy s odvážnou chutí.

Hornatý region Oaxaca, domov původních obyvatel Mexika. Nadmořská výška mezi jedním a dvěma tisíci metry. Tradiční pěstitelství cukrové třtiny, kávy a ovoce. A rum vznikající přirozenou fermentací z organicky pěstované cukrové třtiny. Paranubes, rum z nedotčené přírody.

Výborný nápoj je čistou a nerušenou reprezentací surového materiálu a zachycuje v sobě nejen chuť, ale i atmosféru místa původu. Paranubes rum, lokálně známý jako aguardiente de caña a destilovaný bez přísad, je přesně to, co najdete ztracené v mlžném lese v horách Sierra Mazateca v Oaxace v Mexiku.

Paranubes rum je vyráběn, přirozenou fermentací čerstvé šťávy z cukrové třtiny, která rostla lokálně na farmě Jose Luis Carrery bez použití pesticidů nebo hnojiv. Po přirozené fermentaci prochází jednou copper column still destilací. Výborný je i na ledu, ale nejlépe vynikne v koktejlech.

Cukrová třtina pro Paranubes rum roste v hornatém regionu Oaxaca, domově Mazatéků, původních obyvatel Mexika. Oblast je známá produkcí kávy a ovoce, jako je mango nebo papája. Cukrová třtina se pěstuje v nadmořské výšce mezi 1100 a 1800 metry. Cukrová třtina, která je v této oblasti pozůstatkem dříve významné mexické produkce cukru, je organicky pěstována ve 4 různých variantách. Sklizená třtina je ještě ten samý den vylisována a následně ponechána přirozené fermentaci - bez přidání kvasinek nebo vody.

Výsledný nevyzrálý rum bez přidané vody je lahvovaný ručně.

Kód Kód: 1512049
Kategorie: Destiláty
Objem: 0,7 l
Země původu: Mexiko
Druh destilátu: Rum
Obsah alkoholu: 54 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: