Doprava zdarma se vztahuje pouze na Rozvoz po Praze a Teplicích.

Remy Martin 1738 Accord Royal 40% 0.7l (holá láhev)

Koňak 1738 Accord Royal představuje pravou kvalitu legendární směsi Rémy Martin, která již od roku 1724 zajišťuje domu Rémy Martin celosvětový úspěch.

1 630 Kč 1 347,11 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Francouzský král Ludvík XV. udělil v roce 1738 Rémy Martinovi velmi vzácné privilegium, a to vysázet nové vinice v době, kdy to bylo v celé Francii přísně zakázané. Francouzský vládce byl natolik okouzlen kvalitou a sofistikovaností těchto koňaků, že udělil Rémy Martinovi toto královské svolení pouhých 14 let poté, co vinice začala produkovat koňak.

Barva je zlatá, světle jantarová. Ve vůni jsou cítit štědré, ovocné tóny švestky a fíkové marmelády, která je harmonizována intenzivními tóny dubu, karamelu a opékaného chleba. Chuť je jako lahodná kombinace mléčných bonbónů, pečeného koření a náznaku hořké čokolády, které jsou vyvážené v plné chuti s krémovým dozvukem. V závěru přetrvávající sladkost s velmi jemným náznakem ovoce.

Vytvořil ho master blender (sklepmister) Georges Clot v roce 1997, aby poctil tento milník v historii Rémy Martin. Koňak je vyráběn za použití autentických metod, které byly aplikovány v minulosti, a to tradiční destilací na kvasinkách v malých měděných nádobách. Pečlivý výběr pálenek se provádí výhradně na těch nejlepších vinicích v oblasti Cognac, a to výhradně v oblasti Grande Champagne a Petite Champagne. Výběr pálenek dozrává ve vypálených sudech z francouzského dubu z oblasti Limousin. 1738 Accord Royal je lahvován do tradičních lahví s vytlačeným emblémem, který připomíná originální „královský dekret“.

Kód Kód: 1504980
Jméno značky: Rémy Martin
Kategorie: Destiláty
Objem: 0.7
Země původu: Francie
Délka zrání: 4 až 15 let
Druh destilátu: Cognac
Obsah alkoholu: 40 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: