Doprava zdarma se vztahuje pouze na Rozvoz po Praze a Teplicích.

Dock Espresso Italiano zrnková 1kg

Skvěle vyvážená zrnková káva v kilogramovém balení. Více v popisu.

441 Kč 393,75 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Dock caffé je tradiční značka vyráběná v pražírně Vidiz&Kessler v Terstu. Společnost Antonio Vidiz působila v potravinářském průmyslu od roku 1928, továrna Bruno Kessler se od roku 1948 specializovala na zpracování čaje a koření. Jejich spojením vznikla nová společnost, která se zaměřila také na zpracování a distribuci kávy. Na trhu s kávou vyplnili mezeru v nabídce bezkofeinové kávy. Kávu Dock nabízí v několika druzích jako arabica, miscela nebo decaffe. Největší úspěch má právě tato miscela exclusive. Tato káva je výsledkem pečlivého výběru a smíchání těch nejušlechtilejších odrůd Arabicy a Robusty. Je typická svojí živou a zároveň krémově jemnou chutí, jíž se vyznačuje pravé italské espresso.

Tato zrnkoná káva je výsledkem pečlivého výběru a míchání těch, nejušlechtilejších odrůd Arabiky a Robusty v poměru 60/40. Je proto oceňována mezi opravdovými znalci kávy, kteří si chtějí vychutnat tu tradiční chuť italského espressa.

Tato káva pochází z pražírny společnosti Vidiz & Kesler, která již od roku 1948 v Terstu těží z mnohaletých zkušeností v oblasti nákupu a zpracování zrnkové kávy. Díky svojí flexibilitě produkuje vysoce kvalitní směsi kávy mezi které patří Dock Caffé a prémiová značka Qubik Caffé. 

Tato káva je velmi vhodná do domácích automatických a pákových kávovarů. Díky této směsi připravíte doma výrazné espresso s hustou cremou.

Kód Kód: 1503035
Kategorie: Káva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: