Doprava zdarma se vztahuje pouze na Rozvoz po Praze a Teplicích.

Lavazza super crema zrnková káva 1kg

Jemná káva vhodná i pro přípravu kávy z automatických kávovarů. Vyzkoušejte.

515 Kč 459,82 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Jemná sametová pěna a dlouhotrvající chuť. Tuto vybranou směs tvoří Arabica pocházející z Brazílie a vysoce kvalitní indonéská Robusta. Vyvážená směs je vhodná i pro espresso z plně automatických kávovarů. Káva se smetanově jemnou cremou a dlouhotrvající chutí. Začněte den s kávou Lavazza Super Crema. Jemnou a plnou chuť, tolik typickou pro italské kávy, oceníte nejen při přípravě v automatickém kávovaru.

Kávě Super Crema z pražíren rodiny Lavazza v severoitalském Turíně dávají sílu a chuť zrna dvou světadílů - prvotřídní Arabika z vysokohorských lokalit Brazílie a kvalitní Robusta z indonéských plantáží.

Oblíbíte si ji hned s prvním douškem, je ideální jako první ranní káva. Zkuste ji a uvidíte sami – už po pár dnech s kávou Lavazza Super Crema přestanete používat budík, a to jen proto, že se nebudete moci dočkat okamžiku, kdy před sebe postavíte šálek právě připravené káva Lavazza Super Crema...

Její chuť? Jemná a harmonická, s lehce kořenitým aroma, jež dokonale vyzní například při přípravě v automatickém kávovaru. Jako všechny kávy Lavazza je i Super Crema pražena výhradně horkým vzduchem a ihned balena. Její chuť tak zůstává zachována nezměněna i dlouho po upražení.

Kód Kód: 1505594
Kategorie: Káva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: